12.07.2016

Jak ja spędzam wakacje + ważne ogłoszenie!


Hej ♫ Dzisiaj dokładnie o 6.30 wpadłam na pomysł napisania tego posta, a mniej więcej pół godziny temu zrobiłam kompletny bałagan podczas wykonywania zdjęć do niego. Teraz gdy oglądałam te zdjęcia, stwierdzam, że zdjęcia, które wykonuje na dworze są nawet ładne, ale te w domu to jakaś porażka. No ale kilka z nich nadaje się by pokazać je wam. Tytuł posta (przynajmniej dla mnie) mówi, że powinnam tutaj opisać co robiłam ze szczegółami i dodać miliony zdjęć. Ale tak nie będzie bo bym was zanudziła tą różnorodnością.

Wstaję bardzo wcześnie, biorąc pod uwagę to, że są wakacje. Jeżeli pośpię do 8.00 to jest cud. Ja po prostu muszę wcześnie wstawać ( Taki ze mnie ranny ptaszek haha) Ja zawsze czytam dużo książek, ale w wakacje pobijam rekordy. Jak usiądę to potrafię do półtorej książki na dzień.Wakacje to jest jedyny czas, w którym maluje paznokcie ( i zmywam je co dwa dni bo uzdolniona w tej dziedzinie jakoś szczególnie nie jestem :D)

Na tym zdjęciu  moja artystyczna dusza dostała się do PhotoScape. Haha.

Ostatnio dużo też koloruję, ale nie wstawię zdjęć bo mam zamiar dodać je do "Kolorujemy" jak się uda.

I to chyba na tyle z pierwszej części posta. A teraz ważne ogłoszenie. W najbliższych kilku dniach idę do babci, gdzie będę miała utrudniony dostęp do internetu, więc nie mam pojęcia kiedy znowu coś dodam.

Ogłaszam przerwę wakacyjną !

A wy jak spędzacie wakacje?
UDOSTĘPNIJ TEN POST

2 komentarze :

  1. ja niestety wakacji nie mam, ale Tobie życzę udanego wypoczynku i masy cudownych zdjęć :)

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za każdy komentarz i każdą obserwację
♥ Jeżeli blog ci się podoba zaobserwuj
♥ Jeżeli blog cię zainteresował poleć znajomym

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.