13.09.2015

Milickie dni karpia i Dożynki wojewódzkie 2015

Od piątku do dzisiejszego wieczoru u mnie trwają Dni karpia, dodatkowo dzisiaj odbywają się także Dożynki wojewódzkie. Super zabawa i mnóstwo atrakcji.


PIĄTEK

W piątek odbyła się spartakiada młodzieżowa, w której udział brały klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazja z pobliskich miast i wiosek. Zawody sportowe ze standardowymi dyscyplinami, poczęstunek w postaci jabłek, wody i kanapek, które w tym roku będą sprzedawane u nas w sklepikach szkolnych oraz dmuchańce, trampoliny i kule wodne.

SOBOTA
Sobota to był dzień muzyczny. Cały dzień odbywały się pokazy talentów. Funkcjonowało też wesołe miasteczko, stoiska z gastronomią i mnóstwo straganów. Wieczorem odbył się koncert Darii Jaworskiej i Eneja. Na koniec wystąpili razem w piosenc"Nasze randez-vous"
źródło: grafika google
 
źródło: grafika google

NIEDZIELA
Dożynki wojewódzkie zaczynały się od mszy i parady. Później, takie same atrakcje jak w sobotę. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek.
źródło-grafika google
UDOSTĘPNIJ TEN POST

1 komentarz :

  1. Ale super, tyle sławnych osób możesz zobaczyć. :D Do mnie na wiochę nigdy nie przyjadą. Pięknie to wszystko wygląda. ♥ Cudowne zdjęcia. Mój ulubiony post na tym blogu. :)
    Pozdrawiam.

    ironimi.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za każdy komentarz i każdą obserwację
♥ Jeżeli blog ci się podoba zaobserwuj
♥ Jeżeli blog cię zainteresował poleć znajomym

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.